login:
parole:
Reģistrēties   Aizmirsi paroli?
J?kaba Grava
SĀKUMS  Testi | Numeroloģija | Astroloģija | Valentīna diena 
 
PAR WWW.TESTI.LV
PAR TESTI.LV
Testi.lv ir pirmais izklaides portāls Latvijā, kas saviem lasītājiem piedāvā plašu psiholoģisko, profesionālo un vienkārši izklaidējošu testu klāstu latviešu valodā. Tajā apkopoti testi intelekta koeficienta un spēju pārbaudei, testi par savstarpējo attiecību jautājumiem, personības īpašībām, testi profesionālo kvalitāšu identificēšanai, testi par veselības jautājumiem. Nenopietnam vai vienkārši jautram garastāvoklim noderēs izklaidējošie testi portāla FUN sadaļā.
Portāls savas durvis lasītājiem vēris 2006. gada rudenī.

2007. gada februārī portālam pievienots pilnīgi jauns apjomīgs satura bloks http://numerologija.testi.lv. Numeroloģija ir skaitļu filozofija, kas radusies tālā senatnē. Tā var tikt izmantota kā līdzeklis, lai saprastu dvēseli, izprastu personību. Cilvēka vārds un dzimšanas datums var norādīt arī viņa nākotnes virzienu.

2007. gada septembrī portālam pievienots vēl viens apjomīgs satura bloks http://astrologija.testi.lv. Astroloģija ir cilvēku likteņa un notikumu pareģošana pēc debess spīdekļu stāvokļa. Šī sadaļa veidota ar mērķi radīt jums patiku un prieku. Mēs jums neliekam katrā ziņā noticēt šai seno novērotāju pieredzei, taču arī pilnīgi nenoliedzam to.

www.testi.lv īpašnieks ir SIA Mobīlie Pakalpojumi. Portāla satura pārpublicēšana ir atļauta tikai ar SIA Mobīlie Pakalpojumi rakstisku piekrišanu.

Maksas pakalpojumus portālā Testi.lv nodrošina SIA Mobīlie Pakalpojumi.

Rekvizīti:
SIA Mobīlie pakalpojumi

Ezermāja – 7, Jaunpils pagasts,
Jaunpils novads, LV-3145
Reģ. Nr. 40003678583
PVN Reģ. Nr. LV40003678583
 
 
 
 
 
Šodiena tev rādās:
sarkana
zila
zaļa
oranža
balta
pelēka
melna
violeta
brūna
dzeltena
Testi sadaļās:
283
Vārda dienas
Ziedīte, Mirta
Testi.lv iesaka
 E-jurists - l?gumu paraugi, normat?vie akti, konsult?cijas
   Par Testi.lv | FAQ | Ierosinājumi © SIA Mobīlie Pakalpojumi. Visas tiesības aizsargātas.  
Lapas satura pārpublicēšana atļauta tikai ar SIA Mobīlie Pakalpojumi rakstisku piekrišanu
Top.LV